Müügitingimused

E-poe müügitingitused

Müügitingimuste kehtivus

 1. Müügitingimused kehtivad luckyman.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja OnePro OÜ (edaspidi Iuckyman.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad luckyman.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.
 3. Veebipood Iuckyman.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel Iuckyman.ee.

Hinnainfo

 1. Kõik veebipoes luckyman.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 2. Veebipood luckyman.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi, mida kajastatakse veebilehel luckyman.ee.
 3. Hind ei sisalda transporti, kui ei ole märgitud teisiti. Klient võib kaubale ise järele tulla või tellida transpordi luckyman.ee vahendusel. 

Tellimuse vormistamine

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt (külalisena) või püsikliendina.
 3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Kinnita tellimusˮ. Seejärel saadetakse teie e-mailile arve.
 4. Täitke andmete ja tellimuse kinnitamise leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 5. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse E−R 9.00−18.00.

Müügilepingu jõustumine

 1. Kauba müügilepinguga kohustub veebipood luckyman.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood luckyman.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood luckyman.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
 2. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kauba vastuvõtmine

 1. Teile saabunud kaup kontrollige enne vatuvõtmist üle.
 2. Kui avastate kaubal vigastusi, tuleb juba enne kauba mahalaadimist võimalusel teha viga saanud kaubast pildid ja saata e-posti aadressil info@luckyman.ee
 3. Tellimuse tühistamine peab toimuma 24 tundi enne kauba tarnet. Peale õhupallide täitmist peab arve tasuma ka juhul, kui kauba saaja sellest on loobunud aga pole luckyman.ee-d teavitanud.

Kohaletoimetamine

 1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood luckyman.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele või toimetab kauba ise kohale.
 2. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest OnePro OÜ pangakontole, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
 3. Kauba kohaletoimetamiseks tuleb tellimuse vormistamisel esitada tõele vastavad ning kehtivad andmed.
 4. Veebipood luckyman.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood luckyman.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.
 5. NB! "TASUTA TRANSPORT" valimisel tuuakse kaup kohale tasuta, kauba tagasisaatmine või kordustranspordi tellimine on tasuline!

Tagastamisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Taganemisavalduse palume saata e-posti aadressil info@luckyman.ee.14-päevane tagastamisõigus ei kehti kiiresti rikneva kauba puhul (täidetud õhupallid).
 2. Kauba osaline tagastamine ei ole reeglina lubatud.
 3. Tagastamisõigus ei kehti toodete puhul, mis ei ole luckyman.ee kaubavalikus, on ettetellimisel või on valmistatud eritellimuse alusel ning kaupadele, mida on kasutatud.
 4. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
 5. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba tagastanud või üle andnud logistikafirmale.
 6. Veebipood luckyman.ee tagastab kauba maksumuse avalduse kättesaamisel tarbijale mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.
 7. OnePro OÜ ei vastuta hi-floadiga täidetud õhupallide eest juhul, kui need ei püsi õhus, sest tarbija on hoidnud neid valedes keskkonnatingimustes.  Sellisel juhul  ei kuulu raha tagastamisele.

Vääramatu jõud

 1. Veebipood luckyman.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood luckyman.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

 1. Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel , Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse .